Xtrasize czy Member XXL – który środek na powiększenie penisa wybrać?

Nie od dzisiaj wiadomo, że rozmiar ma znaczenie, choć trudno oprzeć się wrażeniu, że w wielu przypadkach ma znaczenie zwłaszcza dla mężczyzn. Panowie pod wpływem popkultury, często wpadają w labirynt myślowy, w którym o wartości mężczyzny świadczy rozmiar jego członka. Często wydaje im się, że ich narząd jest za mały, niewystarczający, by zaspokoić kobietę. Pojawia się brak wiary we własne możliwości, zaburzenia pewności siebie i powolny lot ku rosnącej nieśmiałości. Nic dziwnego, że panowie szukają rozwiązań na własną rękę. Przyjrzyjmy się zatem dwóm preparatom, dzięki którym mężczyźni w zdrowy i maksymalnie nieinwazyjny sposób mogą powiększyć swoje przyrodzenie. Zatem: Xtrasize czy Member XXL?

Member XXL

Member XXL to oparty w 100% na naturalnych składnikach preparat, który w ciągu kilkutygodniowej kuracji pozwala powiększyć przyrodzenie nawet o 7 cm! Do największych zalet tego środka należą niewątpliwie jego nieinwazyjność (Member XXL ma formę łatwych do połykania tabletek), skuteczność (wśród 70% badanych mężczyzn, pierwsze efekty widoczne były już po dwóch tygodniach kuracji!) oraz wszechstronność działania (oprócz wizualnego powiększenia członka, poprawie ulega również całe pożycie seksualne). 

W przypadku tego suplementu, wystarczy, że połkniesz dwie tabletki dziennie i popijesz je szklanką wody. Następnie odrobina cierpliwości i możesz cieszyć się pierwszymi efektami działania Member XXL. Ten preparat to w pełni naturalny sposób na to, by pozbyć się wszystkich wątpliwości co do tego, czy jesteś w stanie sprostać wymaganiom swojej partnerki w łóżku. Dzięki unikalnemu składowi, Member XXL wpływa również korzystnie na takie aspekty życia intymnego jak np. uzyskanie i utrzymanie erekcji, poprawa jakości nasienia i wytrysku. Ponadto bardzo częstym efektem takiej terapii jest możliwość wydłużenia stosunku. W dodatku efekty kuracji nie ulegają redukcji po jej zakończeniu! Nikogo nie powinno dziwić, że Member XXL to zdecydowany lider wśród środków na przedłużanie penisa. 

XtraSize

XtraSize to inny środek służący naturalnemu powiększeniu penisa. Podobnie jak Member XXL jego skład opiera się wyłącznie na naturalnych produktach ze sprawdzonych upraw. Środek ten zwiększa elastyczność ciał jamistych, co w konsekwencji przyczynia się do wydłużenia oraz wizualnego pogrubienia członka. XtraSize ma postać tabletek, co czyni go środkiem nieinwazyjnym i niepowodującym dyskomfortu ani bólu (co nieraz ma miejsce w przypadku czysto mechanicznych metod). Efekty można zobaczyć już po miesiącu stosowania, jednak producenci zalecają kontynuowanie kuracji przez około 3-4 miesiące, co ma na celu wzmocnienie i ugruntowanie jej efektów. Potem również co jakiś czas należy sięgać po preparat, by skutki pierwszej kuracji nie uległy redukcji. 

XtraSize wpływa nie tylko na rozmiar członka, lecz także na ogólne poprawienie kondycji seksualnej mężczyzny, który go zażywa. Wzmacnia erekcje i korzystnie wpływa na wydajność organizmu w łóżku. Stosując XtraSize możesz być pewien, że zawsze Twoje zbliżenia będą dłuższe i bardziej satysfakcjonujące zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojej partnerki. Korzystnie również zmieni się jakość Twojego nasienia. 

Member XXL czy XtraSize?

Zarówno Member XXL, jak i XtraSize, to preparaty profesjonalne i jak najbardziej godne polecenia mężczyznom, którzy pragną powiększyć swojego członka lub poprawić jakość swojego życia intymnego. Oba są naturalne, oba mają formę suplementów diety, w przypadku obu wystarczy tylko regularnie zażywać tabletki. Specjaliści są zgodni również co do skuteczności preparatów. Jednak to Member XXL częściej zwraca uwagę mężczyzn i jest częściej przez nich wybierany. Dlaczego? Wpływ na taki stan rzeczy ma zapewne fakt, że preparat ten daje szybciej widoczny efekt, a w dodatku po zakończeniu kuracji, efekt ten utrzymuje się przez długi czas, bez potrzeby dodatkowej suplementacji. XtraSize jest równie niezawodny jednak dłużej każe czekać na efekty i po jakimś czasie wymagany jest powrót do kuracji dla podtrzymania uzyskanej w ten sposób formy. 

Translate »