Średnia wielkość penisa w Niemczech

Oktoberfest to dożynki piwne odbywające się w Monachium od 1810 r., jeden z największych festynów ludowych na całym Starym Kontynencie. W trakcie tego święta, mężczyźni mogą zasmakować najlepszego na świecie piwa, poprzebywać ze swoimi partnerkami, bądź w razie, kiedy ich nie mają, wtedy znaleźć sobie piękną kobietę, strój kobiecy bawarski jest niezwykle piękny, działa pobudzająco na każdego mężczyznę, dlatego bez względu czy ktoś jest rodowitym mieszkańcem Monachium, czy przybyszem z Kolonii, Berlina czy Monchengladbach, impreza ta jak magnes przyciąga wszystkich. Na ten czas zjeżdzają się Niemcy, wszyscy są równi, celebryci i zwykli ludzie, ktoś nawet ukuł stwierdzenie, że nie można być piłkarzem Bayernu Monachium i nie wziąć udziału w tej imprezie. 

Dlaczego Niemcy mają tak długie penisy? 

Badania wykazały, że Niemcy mają ponad przeciętnie duże penisy. Swego czasu nasi zachodni sąsiedzi mieli dość skąpe przyrodzenie, kontrastowało to z pięknymi, obfitymi biustami Niemek. Mężczyźni by nie utracić swych kobiet postanowili zacząć powiększać swe członki. Obecnie Niemcy są rekordzistami świata w dziedzinie powiększania penisów, wykazały tak badania Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Estetycznej w Nowym Jorku. Niemcy marzyli o doskonałym seksie, chcieli pójść za ciosem i zaczęli powiększać sobie przyrodzenie, zwykle od 3 do 6 cm. Panowie w Niemczech zadbali o ten temat, dlatego teraz mogą cieszyć się wyśmienitym seksem. O współżyciu z Niemcem marzą Polki, obywatelki republik nadbałtyckich, Białorusinki, Rosjanki, coraz częściej Belgijki oraz Francuzki. Przypowieść o Wandzie co nie chciała Niemca należy włożyć między bajki bo obecnie najlepsze szprychy marzą o współżyciu z naszymi zachodnimi sąsiadami, piękne, inteligentne, zadbane, niezależne kobiety, które jedynym o czym marzą, to mocny orgazm, będący efektem współżycia z postawnym mężczyzną, wyposażonym w długą i grubą różdzkę, który będzie wiedział o co tak naprawdę w tej zabawie chodzi. Drugim sekretem powodzenia Niemców wśród pięknych kobiet jest Member XXL. Faceci, którzy decydują się na ten preparat mogą więcej i dłużej, co pięknym kobietom niezmiernie się podoba, gdyż dla nich jedynie taki stosunek jest satysfakcjonujący. 

W jaki sposób Polacy mogą zwiększyć swe powodzenie u kobiet? 

Do niedawna Niemki patrzyły z zainteresowaniem na polskich mężczyzn, których penisy należą do szerokiej czołówki europejskiej. Pamiętać należy jednak o powiedzeniu, że kto się nie rozwija ten w konsekwencji się cofa. Niemcy zadbali o swoje przyrodzenie, dzięki doskonałemu preparatowi Member XXL, zwiększyli swe uposażenie, Polacy choć nadal uchodzą za bardzo dobrych kochanków, pozostali nieco w tyle. Kobieta, która ma do wyboru bardzo dobrego Niemca, z dużym ptakiem, dodać należy, że o wyśmienitej technice, oraz średniego Polaka, zawsze zdecyduje się na tego lepszego. Prawdziwa kobieta nie zadowoli się byle czym, będzie sięgać po to co lepsze, tym samym wzrośnie również jej samoocena, że ktoś z wysokiej półki na nią spojrzał. W dalszym ciągu najbardziej obfite przyrodzenie mają Afrykanie, jednak ten kierunek nie zawsze podoba się paniom. Kobiety patrzą pragmatycznie, wychodzą z założenia, że po co mają patrzeć w kierunku Kinszasy, skoro niedaleko leży Berlin, czy Monachium, gdzie mogą do woli się wyszaleć w objęciach Niemca, popróbować nowych pozycji. Polacy nie chcą pozostać w tyle, najbardziej świadomi mężczyźni nad Wisłą wychodzą z założenia, że Member XXL sprawi, że ich penis będzie dłuższy, twardszy, grubszy, gotowy do miłosnych igraszek z rozpalonymi cipkami. Polacy słyną z dobrej techniki, są kreatywni w łóżku, chętnie eksperymentują dlatego właśnie tabletki Member XXL są znakomitym dopełnieniem, dzięki któremu kobiety wręcz oszaleją z rozkoszy, będą dostawać orgazm za orgazmem. Member XXL to naprawdę dobry produkt z ekstraktami naturalnymi, która to mieszanka sprawi, że panie wręcz oszaleją, jest tutaj wszystko co potrzebne, by ‘mały staś’ stał się potężną fujarą, dającą rozkosz nawet najbardziej wyrafinowanej, zmysłowej, chętnej mocnych doznań Heldze. Producent daje gwarancję 100% skuteczności, użytkownicy sięgający po preparat dają zaś najlepsze rekomendacje, naprawdę warto. 

Translate »

Member XXL: Buy 3 Items and Get 3 Free!

X