Średnia wielkość członka w UK

W świetle przeprowadzonych badań, brytyjscy mężczyźni są niezwykle zadowoleni ze współżycia seksualnego. Kobiety ostatnimi czasy pokochały Anglików, najbardziej męscy są Brytyjczycy co pokazuje chociażby świat boksu,gdzie niepodzielnie panują Tyson Fury i Anthony Joshua, a także F! gdzie dominuje Lewis Hamilton. Brytyjczycy wychodzą z założenia, że są najlepsi, nie jest to bezpodstawne gdyż to właśnie oni mają wielkie członki, które są w stanie zadowolić każdą kobietę. Kobiety, które chodzą regularnie na mecze piłki nożnej, podkreślają, że najlepiej się czują na meczach Premier League, wśród pewnych siebie mężczyzn, którzy nie muszą nikomu niczego udowadniać, dewizą fanów Millwall jest ‘ no one likes us, we do not care’. Brytyjczycy nie są lubiani przez męzczyzn z Europy kontynentalnej, kobiety natomiast ich uwielbiają, wiele pań twierdzi, że marzy o upojnym seksie z Anglikiem. Można powiedzieć, że Brytyjczycy mają w swoim DNA wpisaną wielkość przyrodzenia, czego dowodem chociażby figura giganta z Cerne Abbas. Europerjczycy z części kontynentalnej Starego Kontynentu wstydzą się często swego przyrodzenia, Brytyjczycy uważają za powód do dumy, aż do tego stopnia, że Westminster wyszedł z propozycją zmiany przepisów, polegającej na zakazie wysyłania zdjęć penisów. pan powinien się zapoznać. 

Na czym polega sekret dużych penisów u Brytyjczyków? 

Anglicy po pierwsze są dobrze obdarzeni ze wzglęów genetycznych, gdyż nie należy zapominać, że są potomkami Wikingów. Druga sprawa, że kobiety zaczęły coraz więcej wymagać, czego przykładem chociażby reality- show pt. ‘Magia Nagości’, gdzie kobieta wybiera swego partnera po długości i grubości penisa. Brytyjczycy, którzy mieli mniejszego rozmiartu członka, zdali csobie sprawę, że aby zawalczyć o atrakcyjną kobietę, muszą poprawić swoje narzędzie, żeby było bardziej atrakcyjne. Brytyjczycy uświadomili sobie, że albo wezmą się za siebie, bądż w przeciwnym razie nie ułożą sobie życia osobistego ani też nie osiągną magicznych orgazmów, gdyż kobiety będą ich omijać bokiem. Brytyjczycy zaczęli stosować preparaty na wzrost członka, dlatego dziś wspólnie z Węgrami są liderem pod względem długości męskiego przyrodzenia w Europie, badania wykazały, że angielskie penisy znacznie przewyższyły te francuskie, co nad Tamizą przyjęto z wielką radością, natomiast nad Loarą i Sekwaną, gdzie za Brytyjczykami się delikatnie mówiąc nie przepada ze smutkiem i rozczarowaniem, co waz badania przeprowadzono w oparciu o rzeczywiste pomiary a nie o długości deklarowane. Anglicy nabrali pewności siebie, gdy okazało się, że latynoskie penisy nie są wcale tak potężne, jak się wydawało. Brytyjskie i węgierskie penisy mają średnią długość 16,1 cm. we wzwodzie, w Europie jest to 13,48- 14,87 cm. 

Czy Europejczycy mają się czego wstydzić?

Długość europejskich penisów teoretycznie nie jest zła, jest to przyzwoity wynik w stosunku do reszty Europy. Trzeba jednak powiedzieć, że nie chodzi o długość, lecz o grubość. O ile Brytyjczycy mają przeważnie grube penisy, które potrafią dogodzić każdej partnerce, o tyle europejskie przesadnie nie są. Europejki często skarżą się, że rodacy nie potrafią dogodzić im, nie umieją właściwie wejść w ściany boczne pochwy, choć czują, że Europejczycy wchodzą głęboko to jednak mankamenterm jest szerokość. W jaki sposób poradzić sobie z tym problemem? Doskonałym rozwiązaniem jest preparat Member XXL. Preparat ten dzięki doskonałemu składowi naturalnych ekstraktów z jednej strony powiększy penisa, ponadto go pogrubi. Mężczyźni, którzy go zastosowali podkreślają, że jest to produkt, któremu można w pełni zaufać. Panowie, którzy użyli Member XXL zauważyli powiększenie swego członka niekiedy nawet o 9 cm. Atutem jest niewątpliwe szybkie działanie, do tego jest on w pełni bezpieczny tzn. nie powoduje żadnych skutków ubocznych, co ważne metoda jest bezinwazyjna. Panie które uprawiają regularnie seks ze swymi mężczyznami dostrzegają, że przed zastosowaniem preparatu przez ich facetów oraz już po, seks smakuje inaczej, o tym sprzed kuracji pragną zapomnieć, natomiast już po zastosowaniu Member XXL chcą się delektować i chcą go więcej i więcej. 

Translate »

Member XXL: Buy 3 Items and Get 3 Free!

X