Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa poprzez wstrzyknięcie kwasu hialuronowego jest dobrą alternatywą chirurgicznych zabiegów powiększających penisa czy tabletek. Co prawda efekt nie jest na stałe, to efekt i tak jest zadowalający i bardzo widoczny i tańszy niż pełna cena za kurację tabletkami. Zabieg ten jest w 100 procentach bezpieczny, nie powoduje powikłań, a co najważniejsze jest bezbolesny.

Kilka słów o tym, czym jest kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy występuje w ciele człowieka i wszystkich organizmach żywych. Znajduje się on między innymi w tkankach łącznych, chrząstkach, mazi stawowej, w oku, łzach nerkach czy nawet w strunach głosowych. Jest także jednym ze składników płynów ustrojowych i jednym z podstawowych składników budujących ściany naszych naczyń krwionośnych. Został on odizolowany pierwszy raz z oka bydlęcego w roku 1934 przez Karla Meyera i Johna Palmera. Natomiast nazwa wywodzi się z greki „hyalos”, co oznacza szkło. Najwięcej kwasu, bo ponad 50% znajduje się w skórze w postaci hialuranianu sodu. Gdy jesteśmy młodzi mamy go bardzo dużo. Dzięki niemu skóra jest napięta nawodniona i sprężysta. Gdy zaczynamy się starzeć, zaczyna nam go brakować, przez co pojawiają się zmarszczki, cera robi się coraz bardziej sucha, a czas jej regeneracji znacznie się wydłuża. Stosowany jest w medycynie estetycznej od lat 80. XX wieku do wypełniania i ujędrniania skóry.

Jakie korzyści daje taki zabieg?

Zabieg powiększenia penisa poprzez kwas zwiększa długość penisa od 1 do 3 cm oraz jego grubość od 2 do 5 cm, lecz wszystko zależy od rozmiaru startowego prącia. Zabieg ten wykonuję się poprzez wstrzyknięcie w prącie żelu zawierającego kwas hialuronowy. Jest on bezpieczny i całkowicie wchłanialny, gdyż znajduję się naturalnie w naszym organizmie. Efekt utrzymuję do 2 lat. Po roku natomiast można powtórzyć zabieg i dokonać korekty. Zaletą tego zabiegu jest to, że po całkowitym wchłonięciu się kwasu członek i tak nie wraca do początkowego rozmiaru. Ponieważ sam kwas stymuluję produkcję własnego kolagenu.

Przebieg zabiegu

Sam zabieg nie trwa długo, bo od 20 do 40 minut. Przeprowadza się przy użyciu znieczulenia miejscowego. Lekarz wprowadza żel podskórnie za pomocą specjalistycznej igły, wprowadzana ilość dobierana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. W miejscu podania kwasu mogą pojawić się niewielkie zaczerwienienia oraz zasinienia, lecz jest to normalne i nie jest niebezpieczne. Po zabiegu od razu można wrócić do swojego domu, nie trzeba być na obserwacji lekarza. Jednym z zaleceń jest masaż penisa po to, aby żel się nie przemieścił. Zaleca się, aby po zabiegu od 2 do 4 tygodni zrezygnować z dużego wysiłku fizycznego, jak i aktywności seksualnej. Efekt utrzymuje się do 2 lat.

Przygotowania pacjenta do wykonania zabiegu

Pacjent chcący poddać się zabiegowi powiększania penisa poprzez wstrzyknięcie kwasu przed zabiegiem nie powinien brać leków obniżających krzepliwość krwi, leków przeciwzapalnych spożywać czy spożywać alkoholu. Dodatkowo u pacjenta nie może zostać wykryty stan zapalny, stan podgorączkowy, opryszczka czy wysypka w okolicach intymnych.

Wskazówki dla pacjenta po zabiegu

Członek powinien być utrzymywany w zadartej pozycji. Od 2 do 4 tygodni pacjent powinien zrezygnować z aktywności seksualnej oraz fizycznej. Rezygnacja z brania gorących kąpieli korzystania z saun czy jacuzzi. Należy wykonywać specjalistyczny masaż członka by równomiernie rozprowadzić kwas i przebyć lepiej czas po zabiegu. Należy nosić także bardzo obcisłą bieliznę, po to, by ustabilizować penisa.

Przeciwskazania do wykonania zabiegu

  • alergia na którykolwiek składnik zawarty w preparacie
  • stulejka
  • nowotwór narządu układu moczowo-płciowego
  • choroby zapalne
  • choroby związane z krzepnięciem krwi oraz tkanką łączną
  • przyjmowanie niektórych lekarstw
  • problemy z potencją pacjenta
  • widoczne stany zapalne w okolicach pachwin

Cena zabiegu

Ceny mogą zależeć od danej kliniki czy miasta, w którym chcemy wykonać i wahają się od 1000 zł do 5500 zł za mililitr preparatu wstrzykniętego w prącie.

Translate »

Member XXL: Buy 3 Items and Get 3 Free!

X