Powiększanie penisa za pomocą ćwiczeń

Zapotrzebowanie na środki powiększające penisa nie maleje. Statystyki mówią jednoznacznie, że większość Seks to bardzo ważny element życia człowieka – poczucie spełnienia w życiu seksualnym pozwala zdecydowanie zwiększyć pewność siebie. Każdy mężczyzna chce być pewny, że całkowicie zadowala swoją partnerkę oraz dąży do tego, aby być zawsze gotowym do działania. Wielkość penisa odgrywa tutaj niemałą rolę, dlatego też panowie, którzy nie są zadowoleni z tego, co dała im natura, mogą samodzielnie dodać sobie kilku centymetrów.

Jak powiększyć penisa?

Metod jest bardzo dużo, przede wszystkim pojawiają się one dzięki rozwojowi medycyny. Istnieją specjalne zabiegi, które polegają na powiększaniu członka własnym tłuszczem, kwasem hialuronowym, czy też wykorzystują do tego laser. Oprócz tego mężczyzna może wyposażyć się w suplementy, które są ukierunkowane na polepszenie dopływu krwi do penisa, co skutkuje jego zwiększeniem. Należy pamiętać, iż wymienione sposoby są w mniejszy lub większy sposób inwazyjne, jednak istnieją również metody naturalne, z którymi każdy pan powinien się zapoznać. 

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na rozpoczęcie przygody na siłowni. Ćwiczenia fizyczne sprawiają, że nasza sylwetka staje się smukła, a mięśnie są z każdym treningiem coraz bardziej widoczne. Właśnie za pomocą odpowiednio dobranych ćwiczeń możemy również powiększyć penisa. 

Mięśnie Kegla

Są to mięśnie dna miednicy, które jeśli są odpowiednio silne,potrafią zdziałać cuda. Trenowanie tej partii mięśni poleca się głównie kobietom, ponieważ wytrenowane mięśnie Kegla minimalizują ryzyko wystąpienia problemów z pęcherzem po ciąży i porodzie. Te mięśnie okazują się ważne również u panów, którzy chcą polepszyć swoje życie seksualne. U mężczyzn znajdują się między odbytem i moszną, a ich ćwiczenie polega na naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu. Najważniejsze jest wyczucie tych mięśni, najlepiej przeprowadzać trening w pozycji leżącej na plecach, mając przy tym zgięte kolana. Wyćwiczone mięśnie Kegla zapewniają wzmocnioną i wydłużoną erekcję, intensywne orgazmy, kontrolowany wytrysk, a także zapobiegają problemom z nietrzymaniem moczu. Dzięki tym ćwiczeniom twój członek podczas erekcji będzie większy, za sprawą mocniejszego ukrwienia. 

Streching 

Coś, co jest rozciągnięte, jest przy okazji dłuższe – wynika to z prostych zasad logiki. W podobny sposób możemy postępować z penisem – wystarczy rozciągać go, gdy jest w pozycji spoczynkowej, jednak należy pamiętać, iż podczas tej czynności nie powinien być odczuwalny ból i dyskomfort. Tego rodzaju ćwiczenia należy wykonywać z dużą dokładnością oraz wyczuciem, tak aby nie wyrządzić sobie krzywdy. Penis powinien być rozciągany delikatnie przez około 15-30 sekund, a po przerwie, należy czynność powtórzyć jeszcze kilka razy. Jest to proste ćwiczenie, które możemy wykonać choćby pod prysznicem. Dodatkowo warto mieć na uwadze fakt, iż podczas tego ćwiczenia krążenie krwi ulega zmianie i w celu przywrócenia prawidłowego przepływu należy wymasować członka. 

Jelqing

Jest to arabska metoda, która w tamtych rejonach nie jest żadną nowością. Samo ćwiczenie do złudzenia przypomina klasyczną masturbację, jednak penis nie powinien znajdować się w stanie pełnej erekcji, musi być częściowo wiotki. Zaczynając od nasady penisa, przesuwamy ręką w górę, w wyniku czego dochodzi do rozciągnięcia skóry oraz tkanek wewnętrznych. Warto stosować przy tym ćwiczeniu lubrykant, ponieważ podczas pocierania, mogą wystąpić podrażnienia oraz zaczerwieniania. W celu uzyskania szybkich efektów, ćwiczenie należy wykonywać 5-7 razy w tygodniu przez około 40 minut. 

Powyżej opisana metoda jest podstawowa, choć istnieją inne alternatywy. Można wykonywać rozciąganie penisa na boki, uderzanie penisem o brzuch, a także wykonywanie członkiem ruchu okrężnego. Ciekawą formą powiększania penisa jest również forma jelqingu, która polega na tym, że penisem, który znajduje się w pełnym wzwodzie, próbujemy podnieść umieszczony na nim ręcznik, który jeśli jest wilgotny, stanowi pewnego rodzaju odważnik.

Ćwiczenia, które mają wpłynąć na zwiększenie penisa, będą skuteczne wyłącznie, gdy wykonuje się je systematycznie oraz ostrożnie. Dokładność oraz cierpliwość to klucz do sukcesu.

Translate »