Member XXL Skład

Do stworzenia produktu Member XXL wykorzystano jedynie składniki pochodzenia naturalnego, w odpowiednio dobranych dawkach. Synergiczne działanie naturalnych składników gwarantuje wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Co użyto do wyprodukowania Member XXL?

 • L-arginina – to silny prekursor tlenku azotu, który odpowiada za rozszerzenie naczyń krwionośnych, a także nasilenie napływu krwi do członka. To z kolei przekłada się na pełnego, silnego wzwodu, który niezbędny jest do odbycia satysfakcjonującego seksu. Z tego względu wykorzystywany jest w większości naturalnych suplementów na powiększenie penisa oraz preparatów na potencję. Aminokwas ten nie tylko poprawia erekcję, ale także zwiększa produkcję spermy oraz wzmaga ruchliwość plemników. Ponadto zwiększa intensywność doznań podczas zbliżeń.
 • Buzdyganek naziemny – pozytywnie wpływa na funkcjonowanie układu hormonalnego, a także podnosi poziom wolnego testosteronu we krwi. Ponadto jest to skuteczny afrodyzjak, który podnosi poziom libido.
 • Palma sabałowa – działa profilaktycznie, zapobiegając konwersji testosteronu do DHT. Wzmacnia działanie buzdyganka naziemnego, podnosi libido oraz zwiększa ochotę na seks. Oprócz tego fitosterole zawarte w palmie sabałowej ograniczają proces wchłaniania się cholesterolu, który udział bierze w powstawaniu hormonu DHT.
 • Ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego – żeń-szeń koreański pobudza organizm, dodaje mu energii oraz witalności. Ponadto poprawia funkcjonowanie układu rozrodczego oraz detoksykuje organizm. Wspomaga kondycję psychofizyczną i redukuje stres oraz zmęczenie.
 • Ekstrakt z kozieradki pospolitej – Kozieradka zawiera związki, które organizm wykorzystać może do produkcji hormonów płciowych, w tym testosteronu. Dzięki temu zwiększa podniecenie seksualne oraz wzmaga doznania, zapewniając bardziej intensywny orgazm. 
 • Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego – Cytryniec chiński dodaje energii, wzmacnia organizm, pobudza do działania. Ponadto poprawia samopoczucie, zwiększa wydolność oraz wytrzymałość organizmu i oczyszcza go z toksyn. Dodatkowo uważany jest za naturalny afrodyzjak.
 • Ekstrakt z szafranu uprawnego – Szafran poprawia nastrój i zwiększa stężenie serotoniny oraz dopaminy w ośrodkowym układzie nerwowym. Obecny jest w wielu preparatach mających na celu poprawę erekcji.
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego – Pieprz czarny jest ostrą przyprawą, która działa rozluźniająco, rozgrzewająco oraz sprawia, że przyspiesza tętno. Podnosi libido i wzmaga doznania. Powoduje, że zwiększa się napływ krwi do prącia.
 • Witamina E – pozytywnie wpływa na męską płodność. Ponadto wspomaga krążenie krwi, w także korzystnie wpływa na produkcję hormonów. Wzmacnia naczynia krwionośne i jest silny antyoksydantem, który chroni organizm przed wolnymi rodnikami, zapobiegając w ten sposób jego starzeniu się.
 • Witamina B6 – organizm nie syntetyzuje jej samodzielnie, dlatego też należy dostarczać ją z zewnątrz. Łagodzi ona napięcie nerwowe oraz zwiększa odporność na stres. Ponadto zapewnia zdrowy sen, dzięki czemu mężczyzna rano będzie wypoczęty i pełen energii oraz chęci do działania. Jej obecność jest niezbędna do utrzymania prawidłowej równowagi hormonalnej. Niedobór jej powoduje m.in. spadek nastroju.
 • Cynk – wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu, a także zwiększa libido oraz popęd seksualny. Oprócz tego pozytywnie wpływa na prostatę, poprawia ruchliwość plemników oraz zwiększa produkcję spermy. Jego niedobór obniża libido i zmniejsza ochotę na seks.
Translate »

Member XXL: Buy 3 Items and Get 3 Free!

X