Member XXL na Amazon

Wielu mężczyzn chcący podjąć się kuracji powiększenia penisa za pomocą Member XXL szuka produktu w wielu miejscach, zaczynając od różnych portali aukcyjnych między innymi allegro, eBay czy Amazon, po różne dziwne fora internetowe czy z trzeciej ręki. Jak wiadomo, nie jest to zbyt rozsądne zachowanie, z ich strony. Nigdy nie wiemy co, w takim wypadku dostaniemy od sprzedającego, co może znajdować się w środku. Do końca nie wiadomo czy od takiego sprzedawcy np. z eBaya nie dostaniemy jakiegoś podejrzanego zamiennika, który zamiast pomóc, zaszkodzi a w najgorszym wypadku, nie wylądujemy w szpitalu.

Krótka charakterystyka produktu

Zanim przejdziemy do ukazania paru aukcji z tym środkiem. W krótki sposób scharakteryzujmy czym tak naprawdę, jest preparat Member XXL, co zawiera i jakie daje efekty, jego zażywania

„Member XXL” jest to nowoczesny naturalny w 100 procentach środek do powiększania penisa w warunkach domowych. Jest to idealny zamiennik zabiegów chirurgicznych, w których mogą pojawić się skutki uboczne czy powikłania. Środek składa się z naturalnych składników między innymi takich jak: l-arginina, wyciąg z kozieradki, ekstrakt owoców palmy sabałowej, buzdyganek naziemny, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, żeń-szeń koreański panax ginseng, szafran i pieprz czarny. Po 3 tygodniach systematycznego zażywania powinny się pojawiać pierwsze efekty kuracji. Należy zażywać dwie kapsułki dziennie najlepiej 30 minut przed posiłkiem.

Zestawy oraz cennik oferowanego produktuu Member XXL

Pełna kuracja Member XXL kosztuje ok. 179 zł za opakowanie, które starcza na jeden miesiąc kuracji. Gdy bierzemy w pakietach mamy tańsze opcje, gdyż jak bierzemy 2 opakowania, to otrzymujemy jedno gratis, co daję nam oszczędność jednego opakowania. Natomiast gdy chcemy dokonać zakupu pełnej kuracji na 6 miesięcy, to kupujemy trzy opakowania i dostajemy kolejne trzy w gratisie.

Jak widać cena za tego typu suplementy diety, nie jest zbyt wygórowana, w zamian dostajemy bardzo dobre efekty działania kuracji, Więc żaden mężczyzna nie powinien być niezadowolony z wyboru. Mimo to i tak znajdą się ludzie, którzy będą chcieli przyoszczędzić bądź zarobić na czyjejś naiwności. Jak widzimy, skład jest w stu procentach naturalny i tabletki robione są z najlepszej jakości składników, co znaczy, że to musi jednak trochę kosztować. Jednak prosta matematyka pokazuje nam to, że i tak wychodzi taniej niż za zabieg chirurgiczny wykonywany w klinice chirurgii estetycznej.

Jednak jeśli dalej Was to nie przekonało do zakupu oryginalnego produktu z przeznaczonych do tego stron. To spróbujmy przejrzeć parę ofert z różnych portali.

Przegląd ofert z portali aukcyjnych

Zacznijmy od aukcji na najbardziej popularnym serwisie aukcyjnym w Polsce, jakim jest Allegro. I tutaj zaczyna się pewien kabaret, gdyż po przejrzeniu większości aukcji ceny potrafią być wyższe niż te oryginalne. Co prawda nie ma jakiegoś wielkiego popytu na to. Jednak po przejrzeniu widać, że są ludzie próbujący zarobić na naiwności ludzi. Próbują zwabić potencjalnych klientów, dodając miernej jakości gratisy. Na szczęście na tym portalu nie ma większego zainteresowania.

Następnie postanowiłem sprawdzić jeden z dwóch najprężniej działających portali aukcyjnych na świecie, a mianowicie eBay. I wyniki wcale mnie nie zdziwiły, podobnie jak na powyższym portalu ceny są strasznie zawyżone, do tego jest o wiele mniej ofert dla klienta. Zainteresowanie jest podobne do allegro, czyli praktycznie zerowe. Jednak oferty widnieją.

Ostatni portal, jaki prześledzę, będzie to Amazon. Jako że ostatnio otworzyli się na polski rynek, myślałem, że zostanę zalany ofertami, jednak ku mojemu zaskoczeniu nie znalazłem tam ani jednej aukcji dotyczącej tego produktu.

Podsumowanie

Na szczęście po małym rozeznaniu się po portalach aukcyjnych jest tego mniej, niż się spodziewałem. Co nie zmienia faktu, że zjawisko sprzedawania z trzeciej ręki istnieje. Pamiętajcie jednak drodzy klienci, jeśli chcecie prawdziwego jedynego legalnego i w 100% działającego suplementu polecam kupować ze strony producenta bądź u zaufanych współpracujących z producentem sprzedawców. Link do strony producenta zamieszczam poniżej:

Translate »