Jakiego obwodu członka oczekują kobiety

Kobiety, choć często nie przyznają się do tego, wybierają mężczyzn pod względem wizualnym. Prawie za każdym razem jest tak, że w chwili, gdy dana pani oczaruje się mężczyzną, kiedy wylądują razem w łóżku i okaże się, że jego członek nie jest dla niej wystyarczający, wtedy wychodzi z propozycją by dany pan został BFF. Kobieta go sobie szufladkuje, z jednej strony z jakichś przyczyn nie chce go stracić, z drugiej natomiast nie chce zbliżeń erotycznych, gdyż nie są dla niej satysfakcjonujące. 

Jakiego członka pragną kobiety? 

Wśród Europejczyków najhojniej natura obdarzyła Węgrów, których penis podczas erekcji ma średnio 16,1 cm. W skali globu przodują jednak przedstawiciele Demokratycznej Republiki Kongo, Ekwadorczycy i Ghańczycy, rekordzistą jest jednak Amerykanin Jonah Falcon, którego ‘mały’ ma 34 cm. Badania zostały przeprowadzone przez Australijską Narodową Agencję Zdrowia i Opieki Społecznej. Wielkość to jedno, jednak dla kobiet bardziej się liczy grubość członka i jego sprawność. Kobiety lubią grube penisy z oczywistych względów, chodzi oczywiście o unerwienie pochwy. Gruby członek powoduje, że boczne ściany pochwy zostaną we właściwy sposób zaopiekowane, dlatego dla pań jest to tak istotne. W chwili kiedy penis jest długi ale jednocześnie cienki, wtedy nie będą w pełni zadowolone. Można śmiało powioedzieć, że panie zdecydują się na partnera o nieco krótszym penisie, lecz jednocześnie dość grubym a odrzucą mężczyznę o długim, lecz cienkim przyrodzeniu. Kobiety oczekują co najmniej 9,3 cm. obwodu penisa w stanie spoczynku i 11,7 cm. we wzwodzie. Wymagające piękne, niezależne kobiety mają jednak większe oczekiwqania, wychodzą z założenia, że jeśli one mają mieć piękne nogi dla mężczyzn, jędrny tyłek i obfity biust to niech Ci mężczyźni też coś od siebie dadzą, dlatego w świetle badań okazało się, że chcą 16- 16,3 cm. długości penisa we wzwodzie i o obwodzie 12,2- 12,7 cm. 

W jaki sposób poprawić niedoskonałości natury? 

Panom, którym zależy na danej kobiecie nie powinni się poddawać. Nie warto rezygnować z świetnej dziewczyny, tylko dlatego, że grubość penisas jest niewłaściwa. Kobiety zresztą czynią podobnie, gdy podoba im się facet, potrafią zrobić operację piersi, by wyglądać lepiej, bardziej kobieco, by go w sobie rozkochać a tym samym zdobyć i zatrzymaĆ przy sobie. Mężczyźni chcąc zawalczyć o swoje szczęście z piękną kobietą u boku powinni zastosować środki na powiększenie członka. Pierwszym rozwiązaniem są tabletki na powiększenia członka, takimi mogą być szeroko rekomendowane tabletki Member XXL. Środek ten usprawnia członka, łatwiej wchodzi do pochwy, jest grubszy, większy. Kolejnym rozwiązaniem są ekspandery, które mężczyźni noszą przez kilka godzin w ciągu dnia, zakłada się je na prącie. Wielku mężczyzn stosuje kremy do powiększenia penisa, z których warty uwagi i polecenia jest z pewnością Expansil Cream. Panowie, którzy mają problem z erekcją powinni zdaniem lekarzy seksuologów sięgnąć po pompki do penisa, dzięki ich zastosowaniu krew napływa do prącia. Kolejnym rozwiązaniem jest powiększenie przy użyciu kwasu hialuronowego, zabieg ten jest powszechnie przeprowadzany w klinikach medycyny estetycznej pod okiem lekarza z wieloletnim doświadczeniem, daje 100% gwarancji powiększenia i poszerzenia obwodu, dlatego wielu mężczyzn się decyduje na tę formę. Lekarze zalecają różnego rodzaju ćwiczenia, które mają na celu powiększenie przyrodzenia, jednym z najczęściej stosowanych jest tzw. jelqing. W jelqingu wypracowuje się efekty przy użyciu masażu. Warto jednak nadmienić, że jest to metoda kontrowersyjna, która nie daje gwarancji powodzenia, dlatego też chcąc walczyć o kobietę swego życia, lepiej postawić na coś sprawdzonego, dającego gwarancję. Rozwiązaniem ostatecznym jest operacja powiększenia członka, która ma zastosowanie wtedy, gdy długość penisa jest niewystarczająca, by odbyć stosunek seksualny. Warto postawić na inne metody, gdyż operacja niesie za sobą znaczne ryzyko, nawet gdy mężczyzna powiększy ‘małego’ to i tak nie sprawi on satysfakcji kobiecie. 

Podsumowanie

Kobiety również są wzrokowcami, nawet jeśli się do tego nie przyznają. Paniom zależy by męski penis sprawiał im satysfakcję, piękne kobiety mogą wybierać swoich partnerów, zawsze postawią na mężczyzn o przede wszystkim grubym penisie oraz wystarczająco długim. Warto zawalczyć o kobietę, bo tak naprawdę w ten sposób można wygrać szczęście i spełnienie seksualne, są metody które pomogą osięgnąć właściwy rezultat, są nimi środki powiększające penisa, warto sięgać po te sprawdzone, bezpieczne i dające gwarancję osiągnięcia celu. 

Translate »

Member XXL: Buy 3 Items and Get 3 Free!

X