Jak mierzyć długość penisa?

Panowie często mają wiele kompleksów na punkcie rozmiaru swojego penisa. Zwykle nie są oni pewni co do jego długości, a coraz częściej także i grubości. Nie da się ukryć, że tego typu kompleksy mogą prowadzić do wielu niepowodzeń na tle życia seksualnego. Jak dowodzą badania, większość “łóżkowych porażek” które dotykają płeć męską, związanych jest z brakiem pewności siebie. Coraz częściej panowie więc próbują zmierzyć długość swojego penisa i sprawdzić, czy ich wynik mieści się w normie, czy też jest poniżej średniej. Niemniej jednak, na wyniki pomiaru może mieć wpływ wiele czynników. Jak więc poprawnie mierzyć długość penisa?

Ile średnio wynosi długość penisa?

Okazuje się, że ponad 85% pań jest zadowolonych z parametrów przyrodzenia swojego partnera, taką samą deklarację, składa już tylko 45% panów. Temat męskiego przyrodzenia przewijał się nie raz na wielu portalach medycznych, gdzie sfrustrowani panowie, próbowali ustalić, jakie są idealne rozmiary penisa. Warto więc w tym miejscu przybliżyć uśrednione parametry, by raz na zawsze rozwiać wątpliwości. Okazuje się, że średnia długość męskiego przyrodzenia wynosi od 7 do 10 centymetrów. Jeśli z kolei pod uwagę weźmiemy obwód, wówczas mamy do czynienia z około 9-10 centymetrami. Warto również rozważyć średnie rozmiary penisa w stanie wzwodu. Wówczas długość wynosi około 12 do 16 centymetrów, a grubość członka równa się około 12 centymetrom. Niemniej jednak, niektóre badania zaprzeczają jakoby istniała tutaj jakakolwiek korelacja. Jeśli jednak panowie borykają się z kompleksami na tle swojego członka, a także prowadzi to to znacznego obniżenia pewności siebie, powinni oni wówczas rozważyć wizytę u seksuologa lub psychologa. Warto również skorzystać z konsultacji online, co może być znacznie wygodniejszą formą rozmowy o swoich kompleksach.

Jak mierzyć długość penisa?

Na długość penisa może mieć wpływ wiele czynników, które nie zawsze są zależne od nas. Rozmiar członka może się zmienić pod wpływem chociażby stresu czy zmęczenia, jednak do zmian w długości może przyczynić się również częstotliwość aktywności seksualnej i poziom seksualnego pobudzenia. Z tego też względu, należy przygotować się na to, że konieczne może być wykonanie kilku różnych pomiarów długości przyrodzenia, o różnych porach i w ciągu kilku różnych dni. Wówczas wynika warto zsumować i wyciągnąć uśredniony pomiar. Jak więc poprawnie zmierzyć długość penisa? Oto krótka instrukcja, krok po kroku:

  • po pierwsze panowie muszą wyposażyć się w taśmę mierniczą, a także długopis z kartką papieru, by móc zapisywać wyniki pomiaru
  • pomiaru należy dokonywać na wyprostowanym penisie, zaczynając od wciśnięcia końcówki taśmy mierniczej jak najdalej w kość łonową, aż do momentu gdy będzie ona stawiała opór- jest to szczególnie istotne, by znaleźć miejsce w którym penis przylega do ciała
  • kolejno dokonujemy pomiaru taśmą mierniczą, aż do samej końcówki penisa
  • pomiary zapisujemy na kartce i powtarzamy np. kolejnego dnia rano lub wieczorem
  • wyniki sumujemy i wyciągamy średnią

Panowie powinni pamiętać, że wykonywanie pomiaru penisa w stanie spoczynku będzie nieco utrudnione, jednak powinno przebiegać podobnie, jak mierzenie długości członka w stanie wzwodu.

Jak poprawnie zmierzyć obwód penisa?

Grubość penisa dla większości panów jest równie istotnym parametrem co jego długość. Jak więc poprawnie wykonać pomiar obwodu penisa? Oto krótka instrukcja:

  • przed przystąpieniem do pomiarów, panowie powinni wyposażyć się w niezwykle miękką taśmę mierniczą lub nawet kawałek sznurka
  • jeśli wybór padnie na sznurek, to nie może być on rozciągnięty, gdyż wynik zostanie przekłamany
  • penisa w stanie wzwodu należy delikatnie owinąć jednym z przedmiotów, dokładnie jeden raz w najgrubszym miejscu członka
  • panowie muszą teraz zwrócić uwagę na miejsce, które oznacza koniec taśmy, otrzymaną w ten sposób liczbę uznajemy za wynik pomiaru obwodu członka. 
  • jeśli został wykorzystany sznurek, to należy zaznaczyć miejsce, w którym jego koniec styka się z resztą części, a następnie rozciągnąć go na płaskiej powierzchni i zmierzyć linijką bądź taśmą mierniczą odległość od jego początku, aż do zaznaczonego miejsca.
Translate »

Member XXL: Buy 3 Items and Get 3 Free!

X