Przewodnik po pokazywaniu partnerowi małego penisa

Jeśli chodzi o intymne chwile między partnerami, rozmiar może być często jednym z najbardziej drażliwych tematów. Jako człowiek posiadanie małego penisa może być zniechęcające, ponieważ może się wydawać, że masz mniej do zaoferowania niż inni mężczyźni. Jednak posiadanie małego penisa nie oznacza, że twoje życie seksualne musi cierpieć. Przy odrobinie komunikacji i kreatywności nadal możesz upewnić się, że zarówno ty, jak i twój partner jesteście zadowoleni.

Otwarcie komunikuj się o swojej anatomii

Najważniejszym krokiem w pokazaniu małego penisa partnerowi jest otwarcie komunikowanie się o twojej anatomii. Twój partner powinien wiedzieć, czego się spodziewać, zanim wydarzy się coś intymnego. Możesz je z góry poinformować lub gdy moment jest właściwy, bądź bezpośredni i szczery w kwestii wielkości penisa. Upewnij się, że wspomniałeś również o wszelkich technikach lub pozycjach, które możesz uznać za wygodne, ponieważ może to pomóc upewnić się, że oboje zyskujesz najlepiej z tego doświadczenia.

Przeglądaj pozycje

Jednym z najlepszych sposobów, aby upewnić się, że mały penis jest w stanie nadrobić swój rozmiar, jest badanie różnych pozycji podczas seksu. Pozycje takie jak styl pieska, łyżka i kobieta na wierzchu mogą być bardzo przychylne dla mniejszych penisów. Pozycje te pozwalają partnerowi pozycjonować się w taki sposób, aby można je stymulować w różnych obszarach, jednocześnie pozwalając penisowi sięgnąć głębiej. Oferują również świetny dostęp do obszarów takich jak Got, co może zapewnić dodatkową przyjemność.

Skoncentruj się na grze wstępnej

Skupienie się na grze wstępnej może być świetnym sposobem na budowanie większej emocji i przyjemności nawet z małym penisem. Seks oralny, manualna stymulacja i całowanie mogą być świetnym sposobem na wzbudzenie partnera i gotowe do penetracji. Pamiętaj, aby nie spieszyć się i nie czujesz, że musisz spieszyć się przez grę wstępną; Twój partner prawdopodobnie będzie się cieszyć tak samo jak każda inna forma penetracji.

Wybierz zabawki i inne metody stymulacji

Zabawki erotyczne, smary, a nawet smarowane prezerwatywy mogą być świetnymi opcjami stymulowania partnera na różne sposoby. Zabawki erotyczne, takie jak wibratory, mogą być używane do dodania większego odczucia do tego doświadczenia, podczas gdy smary i prezerwatywy mogą sprawić, że rzeczy są wygodniejsze i przyjemniejsze. Pamiętaj, aby wcześniej porozmawiać z partnerem, aby upewnić się, że czuje się komfortowo z tymi przedmiotami, i eksperymentować z różnymi, aż znajdziesz to, co Ci odpowiada.

Eksperymentuj i baw się dobrze

Przede wszystkim nie zapomnij się bawić i eksperymentować z różnymi rzeczami. Całkowicie naturalne jest poczucie niepewności w małym penisie, ale pamiętaj, że rozmiar to nie wszystko. Komunikacja i dobre nastawienie są kluczem do zadowolenia zarówno Ciebie, jak i Twojego partnera. Przy odrobinie kreatywności i eksploracji możesz znaleźć sposoby, aby upewnić się, że Twój mały penis jest tak samo przyjemny jak każdy inny.

Translate »

Member XXL: Buy 3 Items and Get 3 Free!

X