Czy wielkość członka ma znaczenie dla kobiet?

Panie chcą uchodzić za nie zwracające uwagi na wielkość męskiego przyrodzenia, za cnotliwe, które rzekomo patrzą jedynie na wartości wyznawane przez danego faceta. Prawda jest jednak inna, mili faceci są traktowani przez panie jako koledzy, z którymi można miło spędzić czas, napić się piwa, ewentualnie wyjść do kina czy obejrzeć rozgrywki sportowe i to by było w zasadzie tyle. Swoje wdzięki atrakcyjne kobiety rezerwują dla mężczyzn przebojowych, pewnych siebie, biorących to co chcą, z dużymi penisami. Gwiazdor argentyńskiej piłki nożnej Mauro Icardi związany był przez lata z Wandą Narą, miała to być wielka miłość, rzekomo mieli być sobie przeznaczeni, z momentem kiedy zaczęło się psuć w relacji, zawodnik Paris Saint- Germiain, usłyszał, że ma małego członka, że dziennikarka się przy nim zmarnowała, pomijając już fakt, że w trakcie gdy byli razem zdradzała go z niemieckimi zawodnikami wicemistrza Francji, którzy w gronie Wives abd Girlfriends, słyną z bogatego uposażenia. Mężczyźni, którzy myślą, że sytuacja ich nie dotyczy są w błędzie, jeśli ta sytuacja mogła spotkać tych na świeczniku, tym bardziej może się znaleźć w podobnej sytuacji przeciętny Kowalski. Każdy kto uważa, że jest top wyolbrzymienie problemu powinien obejrzeć z dwa odcinki brytyjskiej ‘Magii nagości’. Program rzekomo jest pomyślany jako ten, gdzie uczestnicy mają zaakceptować nagie ciało płci przeciwnej, jednak gdy panie widzą mężczyzn o skąpym przyrodzeniu, zaczynają mocno kpić z takich uczestników, Ci o twardych, dużych, grubych penisach są natomiast gloryfikowani, adorowani, wychwalani, uważani za lepszych, bardziej wartościowych mężczyzn. 

Dlaczego kobiety kpią po kryjomu z mężczyzn o skąpym przyrodzeniu, zaś w oczy mówią im co innego? 

Kobiety chcą uchodzić za szlachetne, takie które nie myślą o seksie, starają się wmówić meżczyznom, że Ci myślą penisem. Prawda jest jednak całkiem inna, atrakcyjna kobieta nigdy nie wybierze na partnera skąpo wyposażonego mężczyzny, natomiast często widzimy przystojnych mężczyzn, związanych z mało urodziwymi paniami. Z jednej strony mogą one mieć niższe wymagania, z drugiej natomiast każdy facet myśli o zdrowej, zmysłowej dupie. Szare myszki, którym wystarczy byle co z jednej strony łatwiej utrzymać przy sobie, choć i one mają pewne wymagania, jednak seks ze świetną szparą, jest spełnieniem marzeń każdego faceta, parafrazując słynny cytat ‘zobaczyć Rzym i umrzeć’, chce się powiedzieć ‘zerżnąć długim, grubym kutasem super świnię i umrzeć’. Warto zasygnalizować, że patrząc na obecną sytuację demograficzną w Polsce, za parę lat nawet do średniej panny, nie będzie można zarywać nie dysponując maszyną o długości co najmniej 20 cm. 

W jaki sposób powiększyć swego penisa? 

Apel do wszystkich mężczyzn jest następujący, jeśli chcecie Panowie zaznać doskonałego seksu a w dłuższej perspektywie mieć szansę w ogóle na seks, zadbajcie o to, by Wasze armaty były wystarczająco grube, długie, ponadto zadbajcie o właściwą technikę, gdyż nie wystarczy jedynie włożyć, trzeba jeszcze tak to uczynić, by dana panna myślała o Waszym przyrodzeniu w trakcie snu, by mokro jej się robiło myśląc o Waszym członku, w ten sposób nigdy Was nie zapomni i to ona będzie inicjować akt seksualny. Męska pewność zależy od wielkości członka, wie o tym każdy dojrzały mężczyzna, który wyrósł już z romantycznego bajdurzenia. Mężczyźni używają zarówno preparatów w formie tabletek, jak też o kremowej konsystencji. Panowie rekomendują m.in. Maral Gel, jeszcze wczoraj ubolewali na swe kompleksy, dziś dzięki preparatowi zaliczają co noc najlepsze panienki w okolicy, równie skuteczny jest Rhino Gold Gel. Z tabletek warto użyć Member XXL, podobnie jak GigantX i Xtrasize, są to preparaty po użyciu których panie pieją z rozkoszy, klienci, którzy zdecydowali się na te środki często w rozmowach podkreślają, że ich partnerki pod spódnicami przestały nosić w zaciszu domowym majtki, gdyż chcą, by ich panowie mieli ułatwiony dostęp. Bardzo skutecznym środkiem jest Bigger Size, po którego użyciu wzrost przyrodzenia jest naprawdę widoczny. Warto postawić na sprawdzone środki i zawalczyć o udany, dobry jakościowo seks, penetrację pięknych dziewczyn swym długim, grubym korzeniem, z mocnym trzonem, osadzonym na stabilnych podstawach, czyli mocnych i masywnych żołędziach. 

Translate »